55 277 23 0155 277 23 01
biuro@blesa.pl

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną działająca na rynku lokalnym od 1989 r. Prowadzimy działalność w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych oraz wyposażenia domu i ogrodu. Naszymi klientami są zarówno wykonawcy realizujący duże inwestycje, jak i klienci indywidualni.

W ostatnich latach postawiliśmy bardzo duży nacisk na rozwój firmy i przekształciliśmy dotychczasowy sklep w nowoczesny market samoobsługowy połączony ze składem budowlanym, dzięki czemu mogliśmy znacząco poszerzyć Nasz asortyment.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, oferujący profesjonalne doradztwo w zakresie doboru towarów oraz obsługi inwestycji.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Grupy PSB oraz posługujemy się logiem Rzetelna Firma. Ponadto nasz dynamiczny rozwój został doceniony poprzez przyznanie nam szeregu nagród biznesowych i branżowych takich jak Gazela Biznesu, Gepard Biznesu czy ORŁY.

W 2019 roku uzyskaliśmy audyt i staliśmy się placówką PROFI PSB co jest potwierdzeniem Naszego profesjonalizmu, najwyższych standardów obsługi i szerokiego asortymentu.

 

Buduj i remontuj z nami!

Kontakt

ul. Żeromskiego 9
82-400 Sztum
biuro@blesa.pl
Dział sprzedaży 55 277 23 01
Hydraulika 55 277 21 18
projekt i wykonanie Creative Heads